Valentýnek a * svátek zamilovaných *

14.2.2008


Legenda ze starého Říma praví, že Valentýn v něm žil jako velmi ctnostný, počestný a moudrý člověk. O jeho moudrosti se doslechl i císařský prefekt Astorius a pozval jej jednou k sobě domů. Tam se seznámil s jeho velmi krásnou ale nevidomou dcerou. Astorius požádal Valentýna, aby se modlil za navrácení jejího zraku. Valentýn tak rád učinil, protože v sílu modliteb věřil a do dívky se bezhlavě zamiloval. Zázrak se opravdu stal a dívka opět spatřila světlo světa. O zázračném uzdravení si povídal celý Řím. Pohané ovšem odmítli věřit v zázrak jediného Boha křesťanů a vtrhli do domu prefekta, Valentýna odvedli a za městem mu sťali hlavu. Navzdory trpkému osudu se stal pak Valentýn svatým a od té doby je patronem zamilovaných a těch co věří na věrnou Lásku.
Jak symbolicky Valentýnka „nasáčkovat“ do akčního dění tak, aby vám pak váš drahoušek 14. Února vrněl blahem a skácel se pouze absolutným štěstím – vám do náruče.¨
Pojďme si o tom povídat...
Každý jsme se narodili pod nějakým symbolem své specifické Hvězdy Lásky.
Lásku ve Zvěrokruhu přestavuje symbol Venuše a tak právě ona pak vybarvuje, co na kterého jejího svěřence Zvěrokruhu v Lásce platí.
Samozřejmě, že rozdíly tady budou také, vždyť i plody jabloňového sadu nejsou stejná. Ale pořád to jablko zůstane jablkem. Tak jako smyslný a báječně erotický založený Býk - Býkem a laškovně dovádivá a přítulná Váha- Váhou.
Pokud budete kupovat svému drahouškovi prezent z Lásky, možná se stane Nebeský zázrak a vás tyto řádky inspirují a drahouška se vám podaří právě takovým dárkem dostat do stavu Nebeské Nirvány.BERAN *   je už od ranního kuropění o Valentýnku nadupán brutální nedočkavostí v plastické představě, jak si s vámi akčně a hustě užije. Na výživné stepování kolem vás v předstihu nemá čas. V celoživotní roli sportovní Hvězdy jasně zářící jej potěší zejména značkové boty známých sportovních frem + sexy triko k tomu a nepohrdne i parfémem stejné značky v režii Gabriela Sabatiny k dokonalému sladění svého božského charismatu. Pak je dokonale váš!

BÝK *  je fajnšmekr až na půdu. Nic více nevybičuje jeho vášeň do ruda, než pohled na průsvitnou luxusní noční košilku a mnoha výmluvné pohledy z ní svítící. Rozsvítí se rovněž jak pobřežní maják a hustě a zálibně zamlaská i při pohledu na lahvinku starého vyzrálého ročníku pravého Burgunského. Tady máte pak mega výkonný Hvězdně erotický volnoběh a to až do ranního kuropění.

BLÍŽENEC *  naprosto ulítne blahem nad novým kapesním vydáním Kámásůtry, bohatě ilustrované obrázky se šťavnatými komentáři k tomu. Tak jako zaslzí dojetím nad na lístkem do Arény na tu fantastickou kapelu, co bez ní prostě už teď nemůže žít. Pokud s ním v předehře prostepujte navíc několik hodin v nepřetržitém monologu vyznání svého obdivu k jeho Egu, je to přesně ten definitivní bod, kde se definitivně zlomí.

Něžná, romantická a citlivá RAČICE * nepohrdně stolním prostíráním ručně vyšívaného Richelieu, které báječně ladí k tomu porcelánovému servisu po rodičích, či svěží miniaturou od Ivi Huttnerové na zeď k ušáku, kde tak rádi sníte. O Něm. U pánů zas dámy zabodují značkovým perem či něžným kapesníčkem s vyšitým monogramem s kapkou svého oblíbeného parfému.

LVA * dostanete bezpečně na luxusní restauraci s romantickou večeří se spoustou svíček a dlouhých pohledů. Na stole v rámci prezentu by neměla chybět vaše miniatura v laškovné pozici, balená do růžového hedvábí za účelem postavení ji poté na jeho noční stolek. Lvice nevíc roztaje nad pugétem opojných růží a přívěskem svého znamení, ovšem pouze z pravého zlata.

PANENKA * na vás vděčně spočine pohledem při rozbalování nového Atlasu hřib, či kapesního vydání Bylinného receptáře Pátera Ferdy. Tak jako ocení nový přírůstek bonsaje do své japonské zahrádky, kde jej na chalupě zasadí na významné místo a bude kypřit a zalívat obzvlášť pečlivě. Vždyť kypří a opatruje tady obrazně svou velkou Lásku. K vám.

Vybíravé VÁHY * dostanete na značkové kožené doplňky, co právě sezónně letí IN v šoubiznisu, nebo novou kolekci vonných aroma olejů k masážím a relaxaci. Ovšem počítejte tady vizionářsky, že masérem „ prezentem“ budete tady k ruce pouze vy. V jasném osobním závazku, o kterém se tady v tomto případě nediskutuje. A to ani omylem.

ŠTÍR * je záhadou sám pro sebe. On nikdy nic nechce, ale dychtivě čeká až něco dostane. Ovšem musí to být tuze něco extra intimního a hustě osobně erotického. Nejlépe černé sexy krajkové prádélko na nekonečné erotické svádění, nebo vodu po holení s vůni orientálního pižma a zejména příslibů nekončících Hvězdných nocí.

STŘELCE * vytáhněte na kurty a předejte mu tu novou raketu na tenis, kolem které stepoval denně už 14 dní před Valentýnkem s očima navrch a významnými pohledy směrem k vám . Zavrní blahem i nad novou helmou na bycikl nebo kolečkovými bruslemi, neb u něj nepočítejte, že někdy vychladne z puberty nebo svižného cvičného odpichu od vás. Pokud odletíte pak večer na horolezecký výcvik, je to naprosto normální. Tak se moudře - nevzpouzejte!

KOZOROŽCE * dostanete do kolen zakoupenou abonentkou na všechny koncerty Pražského jara. Nebo taky novým přehrávačem do jeho plechového drahouška. Samozřejmě pouze kvalitní a žádný aušus. To by tak hrálo, aby vám hráblo, že jej utáhnete na výprodej! To hned hravě pozná a vás hravě a dravě srovná. Počítejte s tím, že tady taky hravě a definitivně.

S VODNÁŘEM * to bude složitější, neb jakýkoliv dárek bere znechuceně předem jako jasnou mega provokaci, která má jediný cíl a to jej brutálně uvázán k vaší lenošce. Proto mu moudře a vizionářsky nabídněte pouze sami sebe, ovšem v tom nejoriginálnějším balení v provedení Adama a Evy. Nezapomeňte si předem vytetovat jméno drahouška na místečko, které má tuze rád. Že z toho bude paf a mega akční, je více méně už teď jasné.

S RYBKOU * to budete mí složitější. Ona jaksi neví, co by přesně chtěla, ale vy to máte na beton uhodnout. Přesně! Zafungujte v roli vědmy a pořiďte ji šňůru vlastivědných zájezdů po hradech a zámcích od jara do podzimu. Pokud je ve fázi období střízlivění, a to j nejenom z vás, tak změňte vinárnu na útulnou čajovnu, s množstvím polštářů na zemi a maximálního přítmí. Pokud tady bude k ruce vodní dýmka, Rybka vám bude přání odečítat přímo ze rtů.

Autor: astrolog Libuše Pernová, publikující pod jménem * Večernice