TAK TOHLE POVZBUDÍ * POTĚŠÍ * POHLADÍ * po Duši i srdéčku * * *DíkyPo těch všech šílenostech co jsem si musela za poslední 3 roky o sobě přečíst na Astrolabu ..takový hřejivý lidský pozdrav od tazatelky a její ocenění za dobře a profesionálně astrologicky odvedenou práci - zejména v těchto dnech potěší a hodně...Dotaz poradny I.Dnes

Šance na vztah


Adéla: Dobrý den, narodila jsem se 1984 14.12. v 16:00 v Domažlicích. Moje otázka se týká vztahů. Poslední dobou bylo ne moc štastné období co se týče partnerských vztahů. Tak by mě zajímalo jestli se chystá nějaká změna třeba v podobě "prince na bílém koni" nebo jaký jedinec zvěrokruhu by mohl být ON.Děkuji a přeji krásný den


Odpověď:

Zdravím vás milá Adélo * * *

Tak jsem už opět v pracovním procesu..a můžu zodpovídat na dotazy Nejdřív něco z numerického zápisu: Máte 3 jedničky v mřížce..a to je značná introvence..což je u Slunečního Střelce celkem atypické...jste tak trochu pak pro ty chlapy“ záhada“....životní číslo máte 30/3..čili bystrá vnímavá trojka..která chce toho hodně poznat. Což je fajn...Rovina myšlení je tady krásně silná1-2-3 v mřížce..a tak se v žádném případě nebudete nikdy- a to ani na stáří nudit. Vnitřní Duši- AS máte v Blížencích, na konci posledních stupňů a v krásném pohodovém trinu na Mužský archetyp Marta ve Vodnáři u MC- osy života z 9 domě- cizina... a tak předpokládám že znáte nějaký cizí jazyk..nebo by jste se měla brzo naučit...neb jde k vám známost spojená se zahraničím...neb ve vazbě na ni. Jelikož ovšem Mars z Vodnáře- je mustang na volném svobodném výběhu...takový chlap potřebuje spoustu volnosti...aby se měl pak chuť k vám vracet..ale je zase na druhou stranu zábavný a je s ním fanj...a žádná nuda. Vaše Luna –emoce..sedí ve 4 domě- což je zázemí a domov a tady by se tak mohlo brzo nadít to, že tr. Saturn v přelomu roku 2007-8..a poté na jaro 2008 by vám mohl přihrát do života zodpovědného jedince... který už ví- co život obnáší...čili se prošel nějakým obr sklamáním. Nebuďte vydivočena, jestli bude o něco straší...to je rovněž možné. Ne ale o moc:).-.. Jde ze zn. Panny, Kozorožce a Vodnáře...a tak z těchto kombinací snad už k vám jde štěstíčko. Adresu, telefonní číslo a jméno vám bohužel neřeknu...ale prognosticky to vypadá dobře. Vaše Venuše v 9 domě..vyšší vzdělání a rovněž napojení na EU- systém práce.,..nebo zaměstnání... je spojena ovšem problematicky se Štírem a Býkem, do domu Lásek( 5) a domu smutku- a zákulisí..(12)....čili od těchto znamení asi moc štěstí k vám nepůjde. Sluníčko máte v konjukci( spojeno) s fantastickým vesmírným ukecánkem Merkurem- Prométheem... v sextilu- šanci na onoho Marta ve Vodnáři...čili schopnost oslovit někoho kdo vás zaujme..a tak se čiňte...a vyrazte pak akčně za svým štěstím. Máte talent předávat lidem vědomosti...a naučit je něco nového..Tudy by měla jít i vaše snaha i životní uplatnění. Dávjete si pozor na žaludeční nervozitu hlavně teď na podzim a v zimě..a poté v roce 2009 a taky na ježdění autem či na kole...v této době až do konce roku 2007. Pak by už napěťový tranzit měl odeznít...zbytečné pády..nebo střety“ s blbcem“ na cestách...jako emoční úraz:)... Jupiter máte v Kozorožci v natálu a krásně postaven v trinu na vaši spolehlivou a zodpovědnou Lunu do domova. Tady se po 12ti letech znovu dostane Jupiter na Jupiter..a během roku 2008- jde tak k vám „ velké štěstí“...kéž by vám jej naservíroval v plné parádě a vaší naprosté spokojenosti. Přeji toho nejbáječnějšího chlapa pro radost a taky pro život * Večernice (20. července 2007)Mail co jsem dostala od tazatelky jako reakci na mou odpověď:


Od: Adéla .....
Předmět: Email nemá žádný předmět
Datum: 23.7. 2007, 10:00 - dnes v 10:00


Krásný den,

Posílala jsem vám dotaz do astroporadny. A řeknu Vám, že poprvé se mi stalo, že by mě někdo z „hvězd“ doslova popsal. I pan Gelnar se o to snažil, ale měla jsem spíš z toho pocit, že mluví úplně o někom jiném. Ty štírci a býci opravdu se mnou tento rok zaházeli bravurně. Taky je fakt, že ten neobvyklý typ slunečného střelce introverta, se opravdu u mě vyskytuje. A ten vesmírný ukecánek Merkur , tak ten se projevuje hlavně v noci J. Právě kvůli tomu, že jsem takový nadšenec pro všechno dění kolem sebe a také pro cestovaní, tak se tak nějak nenašel někdo kdo by to sdílel se mnou. Pokaždé se snažím já přizpůsobit někomu ale po hodně krátké době zjistím, že jsem tak utlumila svoje radosti, že ze vztahu uteču až někdy dost nerada, ale vím že s tím člověkem prostě být nemůžu, že to nejsem já ale jen nějaký můj slabý odvar mého já. Mockrát Vám děkuji jinak Vás opravdu musím pochválit, že jste si s tím dala takovou práci. Přeji Vám pevné zdraví a ať se Vám i v tom horku daří dobře.
P.S.: jinak s osůbkami z VAH je mi fajn, zdá se že je to taková hodně podobná bytost mému já

Adéla ...* * *

a já pouze za sebe dodávám, že
i já vám milá Adélo přeji hodně moudrých a laskavých lidí do života a hlavně moře lásky a pohody
Děkuji * * *


zdravím z OV- Večernice


* * *

ID otázky: 46745 Čtenář: samal Datum otázky: 19.12.2007 5:45

Dobrý den milá Večernice. Nejprve Vám chci poděkovat za V aši předpověď ze srpna, která beze zbytku vyšla. Byl to boj, má Venuše zaplakala, ale vše se vyjasnilo, že by to s dotyčným nemělo smysl. Protože mě v Novém roce čeká řešení mnoha situací, a snažím se věci měnit vlastní silou, navštěvuji PC kurs a usilovně hledám nové zaměstanání, chtěla bych vědět, jak jsou postaveny planety v mém horoskopu pro rok 2008. Jedná se o změnu práce, bydlení, eventuelně i nová láska. Od Vás už vím, že pro změny je příhodná doba, ale kdy a čeho se vyvarovat.Narodila jsem se 9.7.1951 v 17,50 hodin v Liberci. Ještě jednou Vám děkuji, Vaše rozbory jsou velmi zasvěcené a mě pomohly ujasnit si mnoho věcí. Do Nového roku Vám přeji vše nejlepší.


 * * *
 
Od: ca449274*
Datum: 20.12. 2007,Dobrý den,

paní Pernová, četla jsem si v Astroporadně Vaše odpovědi. Odpovědi jsou zajimavé.
Líbí se mi, jak je máte zpracované....

* * *


* * *


Ohlasy čtenářů z pošty:


 *

Dobrý den,
zklamalo mne, že Vaše horoskopy zmizely z MF. Moc by mne mrzelo kdybych přišel o nejlepší stránku horoskopů kterou jsem na netu kdy viděl.
Zdraví Vás věrný příznivec a fanda MUDr. J ........


* * *

Díky moc za Vaši odpověď, která mne upřimně řečeno, mile překvapila.
Jinak, potvrdil se můj pocit z Vás, a Vašich horoskopů.
Možná to je nesmysl, ale vždy jsem měl pocit, že ve Vašich horoskopech je tak nějak něco navíc.
Třeba je v tom ta duše, nebo něco jiného, ale tak jako tak jsem cítil, že tohle dělá někdo,
kdo tomu nejen rozumí, ale navíc ho to všechno baví.
To je v současnosti, kdy skoro všechny lidi zajímají především peníze, velice příjemné zjištění.
Záležitosti kterým se věnujete mne vždy zajímaly.
zdraví Mudr. J........


* * *

Prosím,
 kde jste se stratila, mohu vědět kde Vás "VEČERNICI" najdu, moc jste mi pomohla, dosti tomu věřím a po radě od Vás mi bylo více jasno a dosti mi to i vycházelo, .... M. O.


* * *


Milá paní Večernice,

do dneška jsem pevně věřila,že to, co jste mi napsala v prosinci,nebude pravdou a Vy budete na stránkách idnes.cz pokračovat. Váš optimistický horoskop pro jednotlivá znamení pro příští rok byl jako pohlazení po duši..... Bohužel, je tomu tak, jak jste mi před svátkama psala.Na stránkách idnes suše oznámili, že k 31.1.končíte.
Už o svátcích jsem navštívila Vaše stránky ,o kterých jste mi psala,ale hlavně ty Vaše a astropovídání-teda, lidičky píšou z celého světa.
Chtěla jsem Vás poprosit, zda byste mi neudělala horoskop ..... a přeji vám krásný den .Z...


*  *  *
ONA i DNES - diskuse k článkům
============================

článek:

Berani, Ryby, Raci a spol., jaký bude váš rok 2008? ( uveřejněno na webu Vecernice, v sekci Zvěrokruh * 2008 )

_______________________________________________________________________________________

 

Pochvala - (Aida (Anonym), 08.01.2008 07:16 )

Horoskopy od " Večernice " jsou vydařené. Mohu jen chválit. Na 70% horoskop sedí. Škoda,že v nezměněné formě nezůstal na ONADNES.

 *
o čem se tu diskutuje? (fenek, 04.01.2008 21:53 )

Každý novinový horoskop je velmi ošidný. Nikdo soudný nemůže předpokládat, že rozdělí české lidi na 12 skupin asi s 800 000 osobami a těm bude fungovat stejný horoskop. Prot jsou novinové horoskopy spíše k pobavení než k užitku, protože strefit za těchto podmínek osud každého jednotlivce pochopitelně nemůže ani dobrý astrolog, kterým Večernice bezesporu je.

 
*
Re: o čem se tu diskutuje? (J. (Anonym), 07.01.2008 20:35 )

asi se kromě astrologie nanajde žádný druhý obor, který by trpěl tak soustavnou chronickou dezinformací veřejnosti a podkopáváním seriózního snažení těch, kteří to myslí vážně. Každý, kdo o astrologii ví něco víc, ví, že sestavování horoskopu pro "znamení" je astrologicky irelevantní technika. Proč vůbec musí iDnes dělat "horoskopy", když je "nejdůvěryhodnějším" serverem? A když už musí, obraťte se, prosím, alespoň na někoho, kdo umí alespoň česky, aby tak neurážel (kromě astrologie) i náš rodný jazyk...

 
*
Re: Re: o čem se tu diskutuje? (ivik (Anonym), 08.01.2008 12:47 )

ty budeš taky jedna z těch nádob neposkrvněné moudrosti, co?
astrologie ti vadí že je pavěda, tak proč ti vadí, že v zábavných horoskopech autor použije na jasný odlehčení (a jenom volovi to nedojde), hovorovej žargon, jde o pobavení ne?. Tos inteligente nepoznal ?
 Jsou i tací, co maj jinej názor, než co tady pereš ostatním do palice jako jedinej objektivnej.
Di se s ním vycpat já mám jinej!

 
 *
Re: asi tolik, bych zase já řekla (Jana (Anonym), 03.01.2008 17:13 )

Když bych chtěla solidní horoskop pro sebe, tak si na něj zajdu k astrologovi a nelezu na tyhle společenské stránky. Je jasné, že horoskop pro čtenáře idnes nelze psát s podrobnou astrologickou terminologií, neb tomu tady obecně prd rozumí a vesměs je tyhle informace nudí, prudí, jsou mimo terminologickou lajnu, neb jim nic neříkají a mají z toho pak jenom srandu. Pokud si umělče nažhavenej na přesnej planetární rozbor, tak sis splet plátek a neopruzuj.
Vyblít tady kýble sraček na autora umí každý. Ale ne každý dovede slátat apoň něco, co by se dalo číst. A pokud se cítiš zneuznalej, že tě nikdo neotisk a máš něco lepšího v šufleti, tak to sem naval a nebuzeruj!

 
*
No a co? (hele vole (Anonym), 02.01.2008 22:23 )

Vo co ti go? Když tě to tak nezajímá, proč to tak žereš? Nevidím na tom nic z čeho bych musel bejt omejván jako ty. Páč to není psáno o Mařce nebo Lojzíku Novákovic z Návsi, ne? Jde o zábavnou formu astrologie. To si ty mudrlante nepoznal? .... Kdyby ano, bylo by co číst, žejo, ale nato ty megasuperbimbasi, jak tě tak čtu,.......


*
Chvála češtiny (IvoŠ (Anonym), 03.01.2008 00:41 )
Jazykový styl velmi připomíná T.Pergnerovou v počátcích hudebního pořadu Eso. O obsahu si nedovoluji spekulovat...

 
*

Re: obcas tyhle predpovedi ctu, ze zvedavosti, pro zasmani Loizik (Anonym), 03.01.2008 09:42 )

jj. ty denni u tech se clovek vetsinou paradne zasmeje, ale todle je nejak moc vzdalene a nebo jeste nevycpel alkohol, tak to clovek nebere se spravnou mirou ;-)

 
*
Re: (Hm,hm (Anonym), 02.01.2008 14:12

Lojzík bude asi konkurence. Napiš nám lepší texty!

 
*

Re: Re:(Lojzík (Anonym), 02.01.2008 14:14 )

No já se spíše domnívám, že je umění napsat horší a méně věrohodný text :-)

 
*
Re: Re: Re: (Hm,hm (Anonym), 02.01.2008 15:14 )

Jen si plivej, třeba se Ti uleví. Já mám náhodou Večernici ráda!

 
*
Hm... (smajlik :), 02.01.2008 13:36

...platí to jen pro žencké, nebo i pro chlapy? :) Prý, "Podrží vás protekčně ženy z hvězdné stáje Vah a Střelců.... do vás akčně napumpují životadárnou naději a optimismus" - hm, to bych si dal líbit, tak tedy dámy z hvězdné stáje Vah a Střelců, ozvěte se ;) . Ale co už, klidně můžete být i z jiných znamení, já to zas až tak vážně neberu... Ale tohle - "Dávejte si pozor letos na závislosti a taky nelaškujte moc důvěřivě při akčních flirtících v jiných rybnících. Mohli byste přijít o ploutve" - kruci, takovéhle vážné varování, to bych asi měl brát vážně, co? Dobrá tedy, nebe radši laškovat až moc důvěřivě ;) Tak tedy, novému roku zdar a zdravému rozumu zvláště

 
*

Re: Hm... (kotatkoxxl, 02.01.2008 14:57 ) nevhodný příspěvek? | vlákno | reagovat
s mojí dcerou jsi ve stejném znamení, tak se jejím ploutvím koukej pořádně vyhýbat
 

*
Re: Re: Hm... (smajlik :), 02.01.2008 15:04 ) nevhodný příspěvek? | vlákno | reagovat
Jasná věc, jen když mi napíšeš kde přesně bydlí, abych se mohl dostatečně vyhýbat

 

* * *

článek :
--------------------------------------------------------------------------------

S hvězdami se houfně radíme, ale astrology neuznáváme

--------------------------------------------------------------------------------


*
Re: pani Pernova (Alex (Anonym), 09.01.2008 15:54 )

Vzdyt rusite astroporadnu! To byla jedna z nejlepsich rubrik, co kdy idnes vymyslelo! Nemel byt ten clanek spis o tom, ze je astrologie k nicemu?!Pani Pernova je SKVELA astrolozka. Doporucuju. Jenze ted bude muset psat do nejaky blbarny, co si vzit dneska na sebe.

A sorry, moc nesouhlasim s tvrzenim, ze ulitlej astrolog = mizernej astrolog. Naopak, ten iracionalni toho vidi mnohem vic


 *
Re: Kéž by... (fenek, 08.01.2008 11:16 )

se dalo politikům důvěřovat aspoň tak jako astrologům (aspoň těm astrologům, kteří jsou jmenovaní v článku).
Kontrolní otázka: Vyjmenujte šest špičkových politiků, kterým se dá důvěřovat.

 
*
Re: kdo chce puvodni system horoskopu? (#### (Anonym), 08.01.2008 09:51 )

Puvodni horoskopy byly lepcejsi nez soucasne.
Clovek se u nich vetsinou i pousmal, ne-li zasmal.
Ted? Studene jak psi cumak.

 
*
Re: Re: kdo chce puvodni system horoskopu? (Ivik (Anonym), 08.01.2008 12:26 )

o jake horoskopy ti de?
o ty denní co visej nově na horoskopech?
no maj tam prej někoho jinýho a večernice je už nepiše
vím to, páč dala hlášku vo tom do poradny k dotazu ňáký Marie.

 
*
Re: Re: Re: kdo chce puvodni system horoskopu? (Alex (Anonym), 09.01.2008 15:59 )

Hlasim se. Taky chci stary horoskopy. A hlavne ASTROPORADNU pani Vecernice Pernovy.* * *

převzato z diskuse k článkům dne 9.1.2008