PRESIDENT a volby v roce v * 2008
 


* * *

Letošní volby naši zákonodárci naplánovali na 8.2.2008.
Vedla je k tomu ruka vizionáře, nebo ruka Osudu?
Jak jinak!
Jsme přece v osudovém roce v osmičkovém řazení.
A tohle je naše národní specialita!
Součet celého datum voleb je číslo 20, což je v Tarotu číslo karty Soud. Jak si usteleš, tak si lehneš.
Že by naši zákonodárci si tady tak naplánovali vizionářskou partičku Tarotu s Vesmírem?
Můžeme si tak myslet úsměvně - ledacos...
Podstatné je to, že datum 8 trčí v cejchu voleb jako Osudu hozená rukavice.
Pojďme se podívat na tento datum blíže a rovněž na šance obou kandidátů, co říkají Hvězdy a Hvězdopravci.

U datumu voleb je posazena Černá Luna ve Štíru, což lakonicky řečeno je – jakoby stínohra Duše, tady ty Hádovy komnaty, čili všeho možného, jenom ne čisté a průhledné šachové partie s kartami otevřenými v rámci fér play mantinelů.
Navíc i Slunce , ( symbol státnosti) při vzniku Československa stálo ve Štíru. Náhoda, nebo zase opět osmičkový osud?
Luna u voleb se usídlila v intrikánském nasvícení Ryb v rámci perfektní vazby na onu machiavelovskou Černou Lunu ze Štíra, mající ve vazalství Slunce státu (vzniku Československa 28.10.1918.) Opět Štír.
Ze zákulisí se tak bude dýmit , doslova hustě a výživně a štírovsky až na dřeň. Než se dojednají takové podmínky, aby se vlk nažral a koza zůstala celá.
Jupiter v tomto roce je posazen do konzervativního Kozorožce, který ctí především řád a tradice a nerad mění zaběhnutý stav věcí. A to ani omylem! Novátorům tak není příznivě nakloněn.
Mars, který je rozbuškou v dění každého horoskopu, nyní běží v Blížencích a dosedl perfektně na Slunce Václava Klause. Slunce představuje tradičně Ego( osobnost dotyčného).
Číslo dne narození Václava Klause má naprosto výstižný význam. Princ nebes. Tato projekce z něj čiší doslova na sto honů. Majetnická čtverka celého součtu jeho data narození dává tušit, že jenom tak lehce někomu něco nepřenechá, co už jaksi – vlastní.
Mars ve volbách tak Václava Klause rozpohybuje do nevídané činorodé aktivity, navíc když jeho vlastní Mars v horoskopu narození je v adaptabilní hadimršce Rybce. Skvěle břehy omývá- ovšem pouze v zákulisí.
Luna( emoce v tradičním chápání astrologie)- ve dnu voleb sedí tak na jeho vypečeném Marsu z Ryb a žene tak vodu na mlýn ve schopnosti chytit do svého dušičkového skanzenu co nejvíc poslaneckých rybiček.
Jednání budou mistrně mlžně neprůhledná a Václav Kalus je zde schopen slíbit i zázraky na počkání, nejpozději do tří dnů. I přetavení se do čerstvého inkarnátu Karla IV v jeho Martovsko vizualizačním podání nebude naprosto žádný problém....
Jupiter procházející nyní v zabetonovaném Kozorožci mu perfektně hraje do noty a je v naprosto špičkové vazbě na jeho Saturn v Býku, který stál u jeho kolébky narození. Saturn je v tradiční astrologii Pán Času a Osudu. Václav Klaus má v době voleb skoro více štěstí jak toho pověstného rozumu.
To Jan Švejnar takové štěstí u narození s Pánem Času a Osudu neměl. Jeho Jupiter je sice taky v Býku, ale onen Pán Osudu a Komenský z Vesmíru je ve Vahách, čili v napětí na nynější akční železo beton Jupitera z Kozorožce. Ten mu nic zadarmo nedaruje a tady se dvě sudičky Vesmíru bravurně poperou. Kozoroh je tady silné kafe.
Na tento ledoborec Švejnar nemá šanci!
 Navíc i jeho Slunce je ve Vahách( Ego a osobnost majitele) a to i s důvěřivým Neptunem, zase z Vah. Opět neprůstřelné napětí na planetu štěstí nyní v Kozorožci.
Mars Švejnara, který je tak schopen akčně zabojovat za jeho barvy, je sice v ohni Střelce, což je sympatické, ale pod hustým smečem Marta toho dne z Blíženců, který hájí tady tvrdě barvy soupeře. Václava Klause. Pro Švejnara - palcem dolů.
Co je nejdůležitější asi, tak onen pán Času a Osudu- Saturn bude v době voleb pořád v Panně, což je v tomto znamení nekompromisní logika a akcent na sebemenší maličkost( detaily). Opět bravurní parketa Václava Klause. Ten díky němu bude v jednáních pak přímo Velmistrem v podání jak řečnického slova, tak schopnosti perfektní improvizace na místě v zákulisních machinacích.
Datum zahřívacím kole osmiček bude tak přímo Darem Nebes pro Prince Nebes Václava Klause, jestli se mu podaří v tomto svižném Neptunském stepování v mlžné osmičkové projekci Ryb sundat protivníka už v prvním kole.
Pokud se půjde do dalších, je nutno vědět, že čeká nás výživný Úplněk 21.2.2008 na ose Slunce Ryby a Luna Panna- což v šancích je opět baletní parketa Václava Klause.
A poté opět 7.3.2008 silný Nov v Rybách, kdy budou Slunce a Luna těsně propojeny s Uranem. Uran je v tradiční astrologii planeta dlouhodobých změn.
Že by nám zvěstovaly ony tři planety - jako Tří králové, narození staro-nového Prince Nebes na Hradčanech?
Nechejme se překvapit....

Václav Klaus * 19.6.1941
Jan Švejnar * 2.10.1952

 


*
Od Ostravské hvězdné Duhy zdraví všechny * Večernice
 * 4.2.2008
 

*   *   *

Španielský sál Hradčany * 8 a 9. únor 2008 * první kolo volby presidenta

*Tak to mi včera i dnes pouze přecházel zrak...

a to jsem byla fakt na lecos připravena...

Včera ve Španieláku padlo 21:00 hodin a parlament stáhl -roletu.

Co na tom že, volby právě probíhaly, právě se sečetly hlasy druhého kola a chtělo to ještě 10-20 minu, aby se vyhlásil výsledek! Taková PLEBEJŠTINA...
To se po zákonodárcích přeci nemůže chtít...že ano!

Český národ sice tady fachá vesměs dle zákoníku práce 8 hodin denně, pevně odpískaných v časovém horizontu ( limitu) pracovní smlouvy ale to- je jiná, že?...
To by tak hrálo, aby mašinférovi akčně hráblo, že jak mu padne směna ODPÍSKAL FAJRONT, odstavil vlak, sbalil fidlátka a valil domů.
Jasně ! Protože právě mu dle toho k čemu se zavázal- padla.
Přece mu nehrábne, aby dělal nějaký přesčas. ...
A pokud je takový vůl že jo, tak ať se ode dneška jde učit k poslancům a senátorům do parlamentu.
Jak se panečku v ostré verzi dodržuje štábní kultura!
Oni by mu to vytmavili a mega plošně!
Takový úlet!
Dovést mimořádně vlak do stanice určení, když kvůli nějakému debilovy na přejezdu který se OBSKURDNĚ UKRUTNÉ vykecával v mobilu 5 hodin u řízení a proto jasně boural, musel stát vlak 3 hodiny odstaveny v návěstidle na červenou ...
Pako jeden! Ten mašinfíra. Že dlabal na padla a dovezl vlak - v jasném přesčasu do stanice původního určení.

To naši zákonodoráci jsou jiné kafe!
Oni celému světu v ostré on line verzi ukázali, jak i při takové naprosté mimořádnosti - jako je jednou za 5 let volba presidenta, navíc v přímém přenosu, se UMÍ dokonale seřadit v takové jasně důležité politické věci a jednolitě do jednoho šiku! A to je dodržování pracovní doby!
A ukázkově pak zacvičit s národem!
Že to bylo JEDINÉ co vlastně ten den DOKÁZALI - jako celek - to je už věc jiná ...

Co z toho vyplývá?
Inu jediné.
Český plebejec se holt učí celý život.

Ještě by se měl naučit i speciální parlamentní disciplínu >>> a to společnými silami hodit pevně síť na ty parlamentní mafiánské žraloky<<>> nad rámec <<< svých plebejských PRACOVNÍCH ZÁVAZKŮ a POVINNOSTÍ ...!

Krev není voda. A v genech českého plebsu přece koluje tradiční info " radničních defenestracích ", když už je konšelé a vrchnost už fest - nasrali.:-)

Tak jenom tak dumám... v čem to asi tak vázne ...

Že by se konečně český člověk opět probudil k životu a přetřel si tak zrak, co to táhne za sebou. Za hnůj?...

Uvidíme...

15.2.2008 to opět bude na hysteps.


Pouze suše konstatuje znechucená * Večernice *  9.2.2008

 

*   *   *

MÁ PROGNÓZA * VYŠLA ! :-D

*

Dnes 15.2.2008 byl v podvečerních hodinách ve třetím kole společného hlasování poslanců i senátorů zvolen opět Václav Klaus.

I když většina kolegů astrologů mu šance nedávala a naopak prognostikovala šanci na zvolení - protikandidáta a to Jana Švejnara.

Luna z Blíženců procházela dnes přes natální Jupiter Václava Klause a Slunce (osobnost VK) - bylo svázáno opět silnou konjunkcí trazitujícího Marta z Blíženců, který za jeho barvy úspěšně bojoval jak v prvním dnu voleb a tak dnes.. To vše bylo skvěle ukotveno na nynější silnou konfiguraci ve Vodnáři- kde je Merkur, Neptun, Slunce a Dračí Hlava.

Opět jak vidno- i dnes tady tady měl Václav Kalus více toho štěstí jak rozumu, - viz moje původní prognóza nahoře.
Už 8.2.2008 mohl být zvoeln ve třetím společném hlasování obou komor, kdyby to nezablokovali socani, a nepřerušili volby- tím že jsou už " ve výkonu svých pracovních povinností přesčas" !!!- viz můj komentář ze dne voleb 8.2.2008.


Prognostikovala jsem pomocí elevací a dalších klasických technik vycházejících z tradiční astrologie.

Má prognóza tak byla- jak vidno - úspěšná. :-D

Zdravím z Ostravy srdečně a přeji všem krásný večer * * * Večernice :-D  *  15.2.2008

 

*   *   *

CO DÁL ?


Obecné kosntatování:

Zvolení VK je pořádné píchnutí do vosího hnízda socanů. Mnohé se změní. Vládní klika je v této době neuvěřitelně křehká a vypadá to, že bude mít z pekla štěstí jestli přežije vůbec celé volební období. Hustý bude letos květen- červen a pak závěr roku. Jestli se vláda do té doby v této formaci nepoloží, tak opět první půle roku 2009 pro přežití vlády bude stěžejní v rozložení parlamentních sil a vrcholících machinací v zákulísích.
Nedivila bych se tady v této době razantním změnám.
Myslím, že pro VK to bude setsakramensky těžkých 5 let.
Jako president má nimimun pravomocí. Což v této situaci asi bude - pouze dobře.
Uvidíme, co nám přinese budoucnost.

Přeji všem krásný sobotní večer:-)

*
 
Večernice odpověď odeslal (a): Jiří.Kdubík v pondělí 18.02.2008

měl jsem pocit, že Klause nezvolí, na Švejnara jsem si netipoval, protože jsem neznal kompletní data. Po první neúspěšné volbě jsem pochopil, že to nemůže dopadnout jinak než výhrou Klause.

Z čeho jste usuzovala, že vyhraje Klaus? Je to pro mě zajímavé téma.

*
 
Zdravim ve spolek! odpověď odeslal (a): Blanka v úterý 19.02.2008

Tak klobouk dolu Vecernice-tak usmevavou a k tomu trefnou prognozu si vzdy rada prectu.
Jen tak dal,je to jako cersvy vanek ,ktery mi vykouzli usmev na tvari...

*
 
Presidentský slib VK odpověď odeslal (a): Večernice (
http://vecernice.wz.cz) v úterý 19.02.2008

Tak jsem si právě na Novinkách přečetla, že VK bude uveden do presidenské role dne 7.3.2008. Musela jsem se pousmát, protože se přesně naplňuje TO CO jsem předpovídala "ala vizionář":-) ve svém prvním příspěvku ze 4.2.2008- a to

cituji:

.... A poté opět 7.3.2008 silný Nov v Rybách, kdy budou Slunce a Luna těsně propojeny s Uranem. Uran je v tradiční astrologii planeta dlouhodobých změn.
Že by nám zvěstovaly ony tři planety - jako Tří králové, narození staro-nového Prince Nebes na Hradčanech? Uvidíme....

*
Tak jak vidno, naplnilo se proroctví z Hvězd.

Obecně:

Protože Nov se odehrává v cca 17:15 toho dne, lze řící, že slavnostní presidentský slib VK se dá očekávat ve večerních hodinách, což synchornizuje právě s vrcholícím Novem.
Uran je tady planetou dlouhodobých změn v symbolické svázanosti světel, v silné trojkonjunkci v orbitě 1 st. Což je mega významné.
Má vazbu na opozici Saturna do 12 domu.

Tady je, Jirko, nejsymboličtější RECEPCE těchto znamení dle Mandaly, neboť to mluví o mnohém zásadním.
Pedantický Saturn je tady mnohomluvně zabetonován v domě projekce všeho, co odpálí silné stelium z Ryb v domě sociálních reforem.( 6)
A tohle je pravý význam TOHO CO říkají Hvězdy.
Čekají nás nesmírně bolestivé reformy, s brutálním dopadem na obytelstvo a sociální strukturu jistot.
Uran tady je pro Saturna " výzvou" že dlohodobým dopadem " Saturnské rákosky"( 12) by se mohlo stát...že " poddaní" ( 6) se pod takovou okovanou botou vzbouří- vytáhnou na barikády( Uran symbol teď v Novu- a poté jde přece do Berana a Saturn do Vah) - a nastanou ostré sociální nepokoje.
Odkud - to jasně ukazuje Jupiter v Kozorohu v NOvu. (sociálně slabé rodiny, děti+ důchodci versus tradice) a Lilith ve Štíru má za vazala Slunce republiky.
Významná je symbolika Lunárních uzlů, neb jižní je právě ve Lvu a Severní ve Vodnáři.
EMOCE , Jirko ! Emoce!...Luna- Lunární uzly- a stínohta světel= Lilith).
Tohle vše provázelo i volby a víme své v jakém nasvícení- Ryby- Panna.
V této projekci skvěle krauloval právě Blíženecký VK- viz rozobor 4.2.2008). Tady na tyto machiavelovské projekce se svým idealistickým neptunem z Vah JŠ neměl sebemenší šanci.
(Tohle není Putin. Putim je jiné kafe. Tady srovnávat tyto dva je naprosto schizoidní, jak jsem někde četla...:-)

Mundánně:
Potvrzuje se to, že pokud bude Král( Lev) brutálně (jižní Nod) vládnout lidu( Vodnář- omezení jeho svobod)), nadá se pouze svržení( Sev. Nod).
A tak se taky potvrzuje má předpověď, že nastávajících 5 let presidentování VK bude velmi těžké. Bude to mít nesmírně složité a VK bude pod takovými tlaky, že kdyby to tušil ,asi by do té presidentské funkce znovu nelez.
Je sice hlavou státu ale s minimem pravomocí.
Tomu všemu bude muset čelit "mlčky"(elekcí Saturn = VK - z 12) ,což je jedině dobře.
Neumím si představit, co by vyváděl, v rámci reprezentace v EU( Váhy + Blíženci)- kdyby tomu tak nebylo.:-)

Blanko, děkuji za pár hřejivých slov:-)

Přeji všem krásný podvečer z Ostravy.

 *


Zdravi p.Klause odpověď odeslal (a): Blanka v úterý 19.02.2008

Jak je na tom p.Klaus zdravotne? Na takovou prognozu by mel byt sakra pevny v kramflecich i mladik...


*

6 dům, Slunce a Panna odpověď odeslal (a): Večernice v úterý 19.02.2008

Blanko, bez hodiny narozením která je tady naprosto stěžejní info na dosazení aspoň hlavních os, aby se vylifroval 6 dům- jeho aspektace atd. Slunce a obsazení Panny- to bude vždy pouze hypotetické. Je sice dána do oběhu hodina na Astrolabu, ale jestli je úplně košer a to i na tu rektifikaci. Jedině zpětně dle těch významných událostí co jsou doložitelné( zvolení do funkcí významných, zranění, operace) by to možná šlo, je to piplačka, víc toho asi vědět přesně nebudeme...
Možná bude vědět více Jirka Kubík.

*
(Poznámka * Večernice-pračování diskuse- jak budou navíhat akční záležitosti dál:-)